ARMANDO

 

 

Armando'nun Biyografisi:

  1948 yılında Levanten bir ailenin çocuğu olarak İstanbul'da doğdu.

   Küçük yaşlarda İtalyan, Fransız ve İspanyol müziklerinin tesirinde kalarak zaman içinde Latin ve Nostaljik müzikten oluşan LP ve CD koleksiyonu oluşturdu.

   Genç yaşta okul konserlerinde, çeşitli davetlerde, orkestra eşliğinde, bütün zamanların unutulmayan parçalarını seslendirme fırsatı yakaladı.

   Kimya Mühendisi ünvanı almasına rağmen, içindeki istek ve heyecan, müzikle ilgili bir mağaza açmasına vesile oldu.

   Halihazırda, İstanbul'un saygın kulüplerinde, cemiyetlerde, elçilik ve özel davetlerde 60'lı ve 70'li yılların unutulmayan İtalyanca, Fransızca, İspanyolca ve İngilizce Latin ve Nostaljik parçalarını kendine özgü dansı eşliğinde seslendirmektedir. Mağazasında müziğini ve müzik dolu sohbetlerini, sevenleri ve hayranlarıyla paylaşmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır.

 ►  12 yaşından bu yana tenis oynayan Armando, bu alanda kazanmış olduğu tecrübe ve teknikleri, tenise yeni başlayan ve orta seviye oyunculara özel dersler vererek göstermektedir.

 ►  4 lisan konuşabilen Armando 8 dilde şarkı söyleyebilmektedir.

 ►  Armando evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Serj'in Biyografisi:

 ►  17 Haziran 1984 yılında doğan Armando'nun oğlu SERJ, 6 yaşında piyano dersi almaya başladı, özel yeteneği sayesinde Güzel Sanatlar Lisesi'ne kabul edildi, liseyi başarı ile bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi piyano bölümüne girdi, halen eğitimini aynı üniversitede sürdürmektedir.

 ►  Latin ve Nostalji müziğinin yanında çeşitli gruplarla beraber Latin  Jazz, Salsa, Merengue müziğini icra eden SERJ piyanonun yanısıra,  klavye ve akordeon enstrumanlarını başarıyla çalabilmekte, Armando'ya müzik ve dans şovunda eşlik etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2009 Tüm Hakları Saklıdır "www.armandolatin.com"